Roof Type: Kaldus katus

Ilusaid unenägusid!

Päevavalguse ja pimeduse tasakaalu parandamiseks soovitame teil oma kodu sisekliimat täiustada valides katuseakendele kardinad ja aknakatted. Päevavalgus ja pimedus reguleerivad keha sisemist kella hormoonide kortisooli ja melatoniini abil – luues aluse mugavaks uneks ja produktiivseks ärkvelolekuajaks.

Aidake lastel keskenduda

Päevavalgus annab lastele nii füüsilisi kui psühholoogilisi eeliseid. See stimuleerib aju ja aitab neil D-vitamiini toota, mis on luude arenguks hädavajalik. Päevavalgus suurendab ka laste õppimisvõimet kuni 15 %. See aitab neil paremini keskenduda ning produktiivsemad ja õnnelikumad olla.

Päevavalgus toob tervise

Kvaliteetsed katuseaknad on teie kodus pikaajaliseks investeeringuks. Miks? Sest need võivad anda kaks korda rohkem päevavalgust kui vertikaalsed aknad. Samuti võib rohke päevavalgus luua ruumikama tunde ja teie kodu võib tunduda suurem, soojem ja hubasem.

Vähendage kunstvalgust

Saate oma kodus kunstvalgust vähendada loomuliku valguse lisamise teel. Siin on üks lihtne mõte: paigutage üks või mitu katuseakent köögilaua või söögilaua kohale, et saaksite vähendada vajadust elektrivalguse järele. See on hea keskkonnale ja säästab teie raha

Säästke raha

Tänu standardsetele suure energiatõhususega klaaspakettidele aitavad meie katuseaknad vähendada teie kodu energiakulu ning seetõttu säästavad teie raha ka arvetelt. Uusima põlvkonna katuseaknad võivad säästa ligikaudu 40% maja küttekuludest.

Ringlussevõtt

Üle 92,5 % meie puitakendest saab ringlusse võtta. See määrab otsustavalt profiilitööstuse arengusuuna. Me projekteerime oma tooteid nii, et neid saaks hõlpsalt koost võtta ja taaskasutada või ringlusse võtta, kui need oma eluea lõppu jõuavad.

Ka koridorid väärivad päevavalgust

Päevavalguse saate tuua oma kodus kõikjale, isegi pimedasse koridori. Kõikide vajaduste täitmiseks mõeldud lamekatuseaknad katuse kaldele 0 – 15° on teile täiuslikud tooted. Ja need toimivad lihtsalt nagu sukk ja saabas koos kardinatega, mis paigaldatakse diskreetselt põhiosa konstruktsiooni.

Akende kombinatsioonid vastavalt oma soovile

Igal juhul rohkem valgust! Võite mõelda uuest VELUX lahendusest nagu ühtsest tootest, millel on kõik-ühes kvaliteetne paigalduspakett koos täiustatud soojustusega ning mida on lihtsam paigaldada. Kõrvuti paigaldatud lahenduse korral võite suurendada päevavalguse hulka ja vaadet, luua atraktiivse interjööri ja tõsta elamise mugavust.

Mõtlete uutest katuseakendest?

Vanade katuseakende asendamine annab palju eeliseid. Näiteks parem soojusmugavus katusealustes tubades, kokkuhoid küttekuludelt, veelekete kõrvaldamine, hooldusega seotud murede kõrvaldamine, valmistumine nutikoduks, parem ja pidev ventilatsioon

Paigaldusest…

Vastupidavus ja mugavad siseruumid: paigaldustoodete eesmärgiks on tagada teie VELUX katuseakende pikaealisus. Soojustusraam, paigalduskrae ja aurutõke muudavad katuseakende paigaldamise lihtsaks, tagades samas veekindla ja ilmastikukindla ühenduse akna ja katuse vahel.

Pakkuge oma lastele parimat

Teame, et soovite oma lastele luua kõige loomingulisema mängukoha ja parimad õppimistingimused. Ja rääkides õpitulemustest ja produktiivsusest, on päevavalgus neile väga oluline. Seega kasutades õigeid katuseaknaid ja kasvõi nende arvu kahekordistades saate lubada nende tuppa loomulikku valgust, suurendades samas ruumikuse ja avatuse tunnet.

Ülalt avatav katuseaken

Kui põlvseina kõrgus on 80 – 130 cm, on soovitatav kasutada ülalt avatavat katuseakent. Ülemise käepideme abil saate seda väga kergesti avada ja sulgeda ning saate ka rulookardinat käsitsi kasutada. See võimaldab akna alla mööbli paigaldada ning endiselt vaadet nautida.

ThermoTechnology

Kas teadsite, et uuenduslik soojustussüsteem ThermoTechnology® muudab katuseakna tugevaks kilbiks tuule ja karmi ilma vastu ning hoiab soojuse sees? See süsteem on loodud, et anda igale katuseaknale väljapaistev energiasäästlikkus ja vähendada teie energiakulusid.

Korralik siseviimistlus

Katuseakende professionaalne paigaldus sisaldab siseviimistlust, et akna ümbrus oleks kenasti viimistletud. Meie eelvalmistatud siseviimistlus on toodetud vett ja niiskust hülgavatest materjalidest valge pinnatöötlusega. Ainulaadne disain jätab termosildade vältimiseks ruumi täiendavale soojustusmaterjalile.

Lihtne hooldada

Jah, nii see on – klaaspaketi välist külge on lihtne ja ohutu toast puhastada. Katuseakent tuleb puhastamiseks lihtsalt 180° pöörata ja sisseehitatud riivi abil fikseerida. See turvafunktsioon võimaldab mõlemad käed vabastada. Kasutage klaaspaketi puhastamiseks vett ja pehmet lappi. Võite kasutada ka tavalisi mitteabrasiivseid koduseid puhastusvahendeid.

Katuseakna õige paigutus

Teil on katusealune tuba ja soovite maksimaalset võimalikku päevavalgust. Esiteks peaksite teadma, et VELUX katuseaknad peaksid moodustama pindala, mis on 15-20% toa põrandapinnast. Katuseakende suund on sama oluline. Idasuunalised aknad annavad eredat valgust hommikuti ning läänesuunalised pakuvad kõige soojemat õhtuvalgust.

Loomulik ventilatsioon

Kas teate, mis on üks katuseakende peamisi eeliseid? Lisaks katusealusesse tuppa päevavalguse toomisele tagavad need tervislikuks sisekliimaks vajaliku ventilatsiooni. Avage katuseaknad vähemalt mõneks minutiks, kolm või neli korda päevas, et seisev õhk saaks vahetuda värske õhuga. See ventilatsiooni vorm on kolm korda tõhusam kui fassaadiakende kaudu toimiv ventilatsioon

Jahutage suvel!

Palavad suvepäevad on kohal ja te soovite oma katusealust tuba jaheda ja mugavana hoida, säilitades samas vaate ja lubades sooja valgust sisse. Meie päikesevarjud on loodud passiivset kütmist vähendama, peatades tugeva päikesevalguse ja soojuse enne kui see teie katuseakna klaaspaketini jõuab. Nii saab katusealuse toa temperatuuri kuni 5 kraadi vähendada. Ja parim uudis? Seda saab kasutada […]

Hoidke kontrolli!

VELUX turvaruloo hoiab ära suvise ülekuumenemise ja vähendab talvist soojuskadu. Samas pakub see võimalust mis tahes ajal täielikult valgushulka kontrollida. Siseneva päevavalguse reguleerimiseks ja pehmendamiseks saate seda hõlpsalt kombineerida kõigi meie sisemiste kardinatega.

Interjöör ja välisilme – mõlemad on olulised.

Kas otsite mugavaimat interjööri hea hinnaga? Lahendus on siin! Kardinate kombipaketid aitavad teil kontrollida päevavalguse hulka ning kaitsta kodu liigse soojuse eest. Jah, nii interjöör kui välisilme on olulised! Leidke neid erinevate kombinatsioonidena, mis täidavad teie vajadusi kõige paremini, ning kasutage ära meie allahindlusi!

Hoidke sääsed väljas

Olgu õues päike või vihm, vaadet ja värsket õhku saate nautida ilma putukateta. VELUX putukavõrk on 100% putukakindel. Lisaks põhifunktsioonile on hea teada, et putukavõrk on paigaldatud siseviimistlusele või seinale, mis lubab teil oma katuseakent tavapäraselt kasutada. Kui te putukavõrku ei kasuta, saab selle kenasti õhukesse ülemisse raami paigutada. Selle moodne kujundus sobib teie koduga […]