Teave VELUX kohta

VELUX Group loob päevavalgust ja värsket õhku kasutades inimestele üle maailma paremat elukeskkonda. Kodu muutmise galeriist on võimalik näha, kuidas VELUX katuseaknad muudavad teie kodu kasutades loomuliku valguse jõudu.

Valgusküllasel kodul on mitmeid eeliseid. Üks kõige ilmsem neist on, et see võib muuta teie ruumi avatumaks ja avaramaks. Looduslik valgus võib parandada meeleolu ja tõsta energiataset. Nii et kui soovite oma kodu valgusküllasemaks muuta ja enda heaolu parandada, võib VELUX katuseakende paigaldamine olla ideaalne lahendus.

VELUX katuseakendel on palju eeliseid, mis teevad nendest ideaalse valiku igale kodule või ettevõttele, kus soovitakse suurendada päevavalguse hulka siseruumides ja parandada oma elukeskkonda. Ükskõik, kas soovite oma tuju tõsta, paremini magada või energiakulusid vähendada, VELUX katuseaknad aitavad teie kodu valgusküllasemaks muuta ja tervisliku elukeskkonda tekitada. Kui soovite VELUX katuseakende kohta lisateavet saada, külastage meie veebisaiti või võtke meiega juba täna ühendust.