Roof Size: Vahel 10-20 m2

Renoveerimisvajadus

Meie iga-aastane uuringuaruanne Tervislike kodude baromeeter 2022 näitab, et vähendades sisekliima riske, nagu näiteks kokkupuude niiskuse ja hallitusega ning elumajades vähese päevavalguse parandamine korraliku renoveerimise abil võib anda palju eeliseid, nagu näiteks energiasääst, parem tervis või kliimakaitse.

Ilusaid unenägusid!

Päevavalguse ja pimeduse tasakaalu parandamiseks soovitame teil oma kodu sisekliimat täiustada valides katuseakendele kardinad ja aknakatted. Päevavalgus ja pimedus reguleerivad keha sisemist kella hormoonide kortisooli ja melatoniini abil – luues aluse mugavaks uneks ja produktiivseks ärkvelolekuajaks.

Aidake lastel keskenduda

Päevavalgus annab lastele nii füüsilisi kui psühholoogilisi eeliseid. See stimuleerib aju ja aitab neil D-vitamiini toota, mis on luude arenguks hädavajalik. Päevavalgus suurendab ka laste õppimisvõimet kuni 15 %. See aitab neil paremini keskenduda ning produktiivsemad ja õnnelikumad olla.

Päevavalgus toob tervise

Kvaliteetsed katuseaknad on teie kodus pikaajaliseks investeeringuks. Miks? Sest need võivad anda kaks korda rohkem päevavalgust kui vertikaalsed aknad. Samuti võib rohke päevavalgus luua ruumikama tunde ja teie kodu võib tunduda suurem, soojem ja hubasem.

Vähendage kunstvalgust

Saate oma kodus kunstvalgust vähendada loomuliku valguse lisamise teel. Siin on üks lihtne mõte: paigutage üks või mitu katuseakent köögilaua või söögilaua kohale, et saaksite vähendada vajadust elektrivalguse järele. See on hea keskkonnale ja säästab teie raha

Säästke raha

Tänu standardsetele suure energiatõhususega klaaspakettidele aitavad meie katuseaknad vähendada teie kodu energiakulu ning seetõttu säästavad teie raha ka arvetelt. Uusima põlvkonna katuseaknad võivad säästa ligikaudu 40% maja küttekuludest.

Ringlussevõtt

Üle 92,5 % meie puitakendest saab ringlusse võtta. See määrab otsustavalt profiilitööstuse arengusuuna. Me projekteerime oma tooteid nii, et neid saaks hõlpsalt koost võtta ja taaskasutada või ringlusse võtta, kui need oma eluea lõppu jõuavad.

Milleks jätkusuutlik elu?

Sest meil on ainult üks kodu ja ma peame seda kaitsma. Teisisõnu, see on meie loodus! Katuseakende tootmisel peame silmas ka toote pikka eluiga parema ja tervislikuma sisekliima jaoks. VELUX katuseaknad on loodud kestma ning neid on lihtne hooldada, täiendada ja remontida.

Jätkusuutlikkus tähendab vastutust

Töötame praegu selle nimel, et olla Lifetime Carbon Neutral (eluaegselt süsinikuneutraalne), sidudes meie ajaloolisi C02 heitmeid – samaväärselt VELUX Groupi kogu organisatsiooni süsinikujalajäljega meie 100-aastase eluea vältel – läbi metsa säilitamise. Vähendame ka meie tulevasi süsinikuheitmeid kogu oma väärtusahelast. Meie eesmärk? Tagada vastutustundlik äri.

Teie uus köök

Valgusküllase köögi või iga muu toa jaoks katuse kaldega 0 – 15° on täiuslik valik VELUX lamekatuseaken. Selle eelistest võib mainida servast servani kumera või lameda klaasiga pealmist osa, ainulaadset õhukese lengi ja nähtamatu raamiga akna konstruktsiooni, kahte versiooni kahe- või kolmekordse klaasiga, tagamaks suurepärase energiatõhususe ja müravähenduse.

Armudes oma uude kööki

Valgusküllase köögi või iga muu toa jaoks katuse kaldega 0 – 15° on täiuslik valik VELUX lamekatuseaken. Selle eelistest võib mainida servast servani kumera klaasiga pealmist osa, ainulaadset õhukese lengi ja nähtamatu raamiga akna konstruktsiooni, kahte versiooni kahe- või kolmekordse klaasiga, tagamaks suurepärase energiatõhususe ja müravähenduse.

Ka koridorid väärivad päevavalgust

Päevavalguse saate tuua oma kodus kõikjale, isegi pimedasse koridori. Kõikide vajaduste täitmiseks mõeldud lamekatuseaknad katuse kaldele 0 – 15° on teile täiuslikud tooted. Ja need toimivad lihtsalt nagu sukk ja saabas koos kardinatega, mis paigaldatakse diskreetselt põhiosa konstruktsiooni.

Akende kombinatsioonid vastavalt oma soovile

Igal juhul rohkem valgust! Võite mõelda uuest VELUX lahendusest nagu ühtsest tootest, millel on kõik-ühes kvaliteetne paigalduspakett koos täiustatud soojustusega ning mida on lihtsam paigaldada. Kõrvuti paigaldatud lahenduse korral võite suurendada päevavalguse hulka ja vaadet, luua atraktiivse interjööri ja tõsta elamise mugavust.

Mõtlete uutest katuseakendest?

Vanade katuseakende asendamine annab palju eeliseid. Näiteks parem soojusmugavus katusealustes tubades, kokkuhoid küttekuludelt, veelekete kõrvaldamine, hooldusega seotud murede kõrvaldamine, valmistumine nutikoduks, parem ja pidev ventilatsioon

Paigaldusest…

Vastupidavus ja mugavad siseruumid: paigaldustoodete eesmärgiks on tagada teie VELUX katuseakende pikaealisus. Soojustusraam, paigalduskrae ja aurutõke muudavad katuseakende paigaldamise lihtsaks, tagades samas veekindla ja ilmastikukindla ühenduse akna ja katuse vahel.

Pakkuge oma lastele parimat

Teame, et soovite oma lastele luua kõige loomingulisema mängukoha ja parimad õppimistingimused. Ja rääkides õpitulemustest ja produktiivsusest, on päevavalgus neile väga oluline. Seega kasutades õigeid katuseaknaid ja kasvõi nende arvu kahekordistades saate lubada nende tuppa loomulikku valgust, suurendades samas ruumikuse ja avatuse tunnet.

Alt avatav katuseaken

Kui põlvseina kõrgus on 130 – 150 cm, on soovitatav kasutada alt avatavat katuseakent. Sellise katuseakna valimisel saate seda hõlpsalt avada ja sulgeda all asuva käepideme abi. Rulookardinaid ja aknakatteid saab juhtida kaugjuhtimispuldi abil.

Ülalt avatav katuseaken

Kui põlvseina kõrgus on 80 – 130 cm, on soovitatav kasutada ülalt avatavat katuseakent. Ülemise käepideme abil saate seda väga kergesti avada ja sulgeda ning saate ka rulookardinat käsitsi kasutada. See võimaldab akna alla mööbli paigaldada ning endiselt vaadet nautida.

ThermoTechnology

Kas teadsite, et uuenduslik soojustussüsteem ThermoTechnology® muudab katuseakna tugevaks kilbiks tuule ja karmi ilma vastu ning hoiab soojuse sees? See süsteem on loodud, et anda igale katuseaknale väljapaistev energiasäästlikkus ja vähendada teie energiakulusid.

Korralik siseviimistlus

Katuseakende professionaalne paigaldus sisaldab siseviimistlust, et akna ümbrus oleks kenasti viimistletud. Meie eelvalmistatud siseviimistlus on toodetud vett ja niiskust hülgavatest materjalidest valge pinnatöötlusega. Ainulaadne disain jätab termosildade vältimiseks ruumi täiendavale soojustusmaterjalile.

Lihtne hooldada

Jah, nii see on – klaaspaketi välist külge on lihtne ja ohutu toast puhastada. Katuseakent tuleb puhastamiseks lihtsalt 180° pöörata ja sisseehitatud riivi abil fikseerida. See turvafunktsioon võimaldab mõlemad käed vabastada. Kasutage klaaspaketi puhastamiseks vett ja pehmet lappi. Võite kasutada ka tavalisi mitteabrasiivseid koduseid puhastusvahendeid.