Room Type: Magamistuba

Päevavalgus toob tervise

Kvaliteetsed katuseaknad on teie kodus pikaajaliseks investeeringuks. Miks? Sest need võivad anda kaks korda rohkem päevavalgust kui vertikaalsed aknad. Samuti võib rohke päevavalgus luua ruumikama tunde ja teie kodu võib tunduda suurem, soojem ja hubasem.

Milleks jätkusuutlik elu?

Sest meil on ainult üks kodu ja ma peame seda kaitsma. Teisisõnu, see on meie loodus! Katuseakende tootmisel peame silmas ka toote pikka eluiga parema ja tervislikuma sisekliima jaoks. VELUX katuseaknad on loodud kestma ning neid on lihtne hooldada, täiendada ja remontida.

ThermoTechnology

Kas teadsite, et uuenduslik soojustussüsteem ThermoTechnology® muudab katuseakna tugevaks kilbiks tuule ja karmi ilma vastu ning hoiab soojuse sees? See süsteem on loodud, et anda igale katuseaknale väljapaistev energiasäästlikkus ja vähendada teie energiakulusid.

Katuseakna õige paigutus

Teil on katusealune tuba ja soovite maksimaalset võimalikku päevavalgust. Esiteks peaksite teadma, et VELUX katuseaknad peaksid moodustama pindala, mis on 15-20% toa põrandapinnast. Katuseakende suund on sama oluline. Idasuunalised aknad annavad eredat valgust hommikuti ning läänesuunalised pakuvad kõige soojemat õhtuvalgust.

Interjöör ja välisilme – mõlemad on olulised.

Kas otsite mugavaimat interjööri hea hinnaga? Lahendus on siin! Kardinate kombipaketid aitavad teil kontrollida päevavalguse hulka ning kaitsta kodu liigse soojuse eest. Jah, nii interjöör kui välisilme on olulised! Leidke neid erinevate kombinatsioonidena, mis täidavad teie vajadusi kõige paremini, ning kasutage ära meie allahindlusi!

Kõike muud kui tavaline

Kontrollige oma magamistuppa sisenevat valgust või blokeerige see hea une jaoks täielikult VELUX DUO rulookardinaga. See on täiuslik kaaslane teie katuseaknale – kaks-ühes kardin, ideaalne magamistuppa või elutuppa. Saate vabalt valida erinevaid trendikaid ja klassikalisi värve.

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU