Room Type: Kodukontor

Renoveerimisvajadus

Meie iga-aastane uuringuaruanne Tervislike kodude baromeeter 2022 näitab, et vähendades sisekliima riske, nagu näiteks kokkupuude niiskuse ja hallitusega ning elumajades vähese päevavalguse parandamine korraliku renoveerimise abil võib anda palju eeliseid, nagu näiteks energiasääst, parem tervis või kliimakaitse.

Mõtlete uutest katuseakendest?

Vanade katuseakende asendamine annab palju eeliseid. Näiteks parem soojusmugavus katusealustes tubades, kokkuhoid küttekuludelt, veelekete kõrvaldamine, hooldusega seotud murede kõrvaldamine, valmistumine nutikoduks, parem ja pidev ventilatsioon

Paigaldusest…

Vastupidavus ja mugavad siseruumid: paigaldustoodete eesmärgiks on tagada teie VELUX katuseakende pikaealisus. Soojustusraam, paigalduskrae ja aurutõke muudavad katuseakende paigaldamise lihtsaks, tagades samas veekindla ja ilmastikukindla ühenduse akna ja katuse vahel.

Ülalt avatav katuseaken

Kui põlvseina kõrgus on 80 – 130 cm, on soovitatav kasutada ülalt avatavat katuseakent. Ülemise käepideme abil saate seda väga kergesti avada ja sulgeda ning saate ka rulookardinat käsitsi kasutada. See võimaldab akna alla mööbli paigaldada ning endiselt vaadet nautida.

Jahutage suvel!

Palavad suvepäevad on kohal ja te soovite oma katusealust tuba jaheda ja mugavana hoida, säilitades samas vaate ja lubades sooja valgust sisse. Meie päikesevarjud on loodud passiivset kütmist vähendama, peatades tugeva päikesevalguse ja soojuse enne kui see teie katuseakna klaaspaketini jõuab. Nii saab katusealuse toa temperatuuri kuni 5 kraadi vähendada. Ja parim uudis? Seda saab kasutada […]

XMWL-3NAY-GWWT

W29Q-RQUL-EFZW

VAH-VNS7-4X99-NA3W

VAH-KSWZ-PEAY-XUTY

VAH-4R2X-UAXR-OQOH

UZLU-HFYY-6TAM

UUW7-QHDU-TETH

UMSX-FZYT-ZR7L

TUSX-ZRGH-EGDU

SCO-XUEW-T9X7-AOXE

SCO-QVTW-ONQ9-DUDM

SCO-7HEX-6XHQ-WATL

RPXW-HDVA-RLXU

QOTP-STQD-NQFD

QM6U-6RZN-AO3Q

PP7R-S7UR-AHWW