Room Type: Elutuba

Säästke raha

Tänu standardsetele suure energiatõhususega klaaspakettidele aitavad meie katuseaknad vähendada teie kodu energiakulu ning seetõttu säästavad teie raha ka arvetelt. Uusima põlvkonna katuseaknad võivad säästa ligikaudu 40% maja küttekuludest.

Jätkusuutlikkus tähendab vastutust

Töötame praegu selle nimel, et olla Lifetime Carbon Neutral (eluaegselt süsinikuneutraalne), sidudes meie ajaloolisi C02 heitmeid – samaväärselt VELUX Groupi kogu organisatsiooni süsinikujalajäljega meie 100-aastase eluea vältel – läbi metsa säilitamise. Vähendame ka meie tulevasi süsinikuheitmeid kogu oma väärtusahelast. Meie eesmärk? Tagada vastutustundlik äri.

Akende kombinatsioonid vastavalt oma soovile

Igal juhul rohkem valgust! Võite mõelda uuest VELUX lahendusest nagu ühtsest tootest, millel on kõik-ühes kvaliteetne paigalduspakett koos täiustatud soojustusega ning mida on lihtsam paigaldada. Kõrvuti paigaldatud lahenduse korral võite suurendada päevavalguse hulka ja vaadet, luua atraktiivse interjööri ja tõsta elamise mugavust.

Korralik siseviimistlus

Katuseakende professionaalne paigaldus sisaldab siseviimistlust, et akna ümbrus oleks kenasti viimistletud. Meie eelvalmistatud siseviimistlus on toodetud vett ja niiskust hülgavatest materjalidest valge pinnatöötlusega. Ainulaadne disain jätab termosildade vältimiseks ruumi täiendavale soojustusmaterjalile.

Loomulik ventilatsioon

Kas teate, mis on üks katuseakende peamisi eeliseid? Lisaks katusealusesse tuppa päevavalguse toomisele tagavad need tervislikuks sisekliimaks vajaliku ventilatsiooni. Avage katuseaknad vähemalt mõneks minutiks, kolm või neli korda päevas, et seisev õhk saaks vahetuda värske õhuga. See ventilatsiooni vorm on kolm korda tõhusam kui fassaadiakende kaudu toimiv ventilatsioon

Hoidke kontrolli!

VELUX turvaruloo hoiab ära suvise ülekuumenemise ja vähendab talvist soojuskadu. Samas pakub see võimalust mis tahes ajal täielikult valgushulka kontrollida. Siseneva päevavalguse reguleerimiseks ja pehmendamiseks saate seda hõlpsalt kombineerida kõigi meie sisemiste kardinatega.

Colour by you! Muutke oma katusealune tuba värvide peoks!

Kohandage oma VELUX kardinad oma toale, stiilile ja maitsele vastavaks! Nüüd saate valida 1800 värvi hulgast oma poolläbipaistvate ruloode, pimenduskardinate ja duokardinate jaoks. Me valmistame selle eritellimusel ja toimetame selle teile kulleriga tasuta koju.

ZMRY-KMN3-PNTD

Z2WR-AK2X-AVN6

WV76-ZVFR-EGWL

WPAU-2WU7-Z73T

WHPW-TYSV-XO6K

VAH-Z3X9-ZMWN-U72W

VAH-YH9Y-XG96-PYTF

VAH-WTOD-NVAY-UHXS

VAH-WRZS-RWXU-TPG9

VAH-RU6U-PF69-FUQY

VAH-QFMF-SP6S-WXEQ

VAH-M4VQ-WQ2Y-SQAU

VAH-79WU-RRT6-A7UR

VAH-4RUQ-WA7O-XS4Y