Roof Type: Lame katus

Renoveerimisvajadus

Meie iga-aastane uuringuaruanne Tervislike kodude baromeeter 2022 näitab, et vähendades sisekliima riske, nagu näiteks kokkupuude niiskuse ja hallitusega ning elumajades vähese päevavalguse parandamine korraliku renoveerimise abil võib anda palju eeliseid, nagu näiteks energiasääst, parem tervis või kliimakaitse.

Milleks jätkusuutlik elu?

Sest meil on ainult üks kodu ja ma peame seda kaitsma. Teisisõnu, see on meie loodus! Katuseakende tootmisel peame silmas ka toote pikka eluiga parema ja tervislikuma sisekliima jaoks. VELUX katuseaknad on loodud kestma ning neid on lihtne hooldada, täiendada ja remontida.

Jätkusuutlikkus tähendab vastutust

Töötame praegu selle nimel, et olla Lifetime Carbon Neutral (eluaegselt süsinikuneutraalne), sidudes meie ajaloolisi C02 heitmeid – samaväärselt VELUX Groupi kogu organisatsiooni süsinikujalajäljega meie 100-aastase eluea vältel – läbi metsa säilitamise. Vähendame ka meie tulevasi süsinikuheitmeid kogu oma väärtusahelast. Meie eesmärk? Tagada vastutustundlik äri.

Teie uus köök

Valgusküllase köögi või iga muu toa jaoks katuse kaldega 0 – 15° on täiuslik valik VELUX lamekatuseaken. Selle eelistest võib mainida servast servani kumera või lameda klaasiga pealmist osa, ainulaadset õhukese lengi ja nähtamatu raamiga akna konstruktsiooni, kahte versiooni kahe- või kolmekordse klaasiga, tagamaks suurepärase energiatõhususe ja müravähenduse.

Armudes oma uude kööki

Valgusküllase köögi või iga muu toa jaoks katuse kaldega 0 – 15° on täiuslik valik VELUX lamekatuseaken. Selle eelistest võib mainida servast servani kumera klaasiga pealmist osa, ainulaadset õhukese lengi ja nähtamatu raamiga akna konstruktsiooni, kahte versiooni kahe- või kolmekordse klaasiga, tagamaks suurepärase energiatõhususe ja müravähenduse.

Ka koridorid väärivad päevavalgust

Päevavalguse saate tuua oma kodus kõikjale, isegi pimedasse koridori. Kõikide vajaduste täitmiseks mõeldud lamekatuseaknad katuse kaldele 0 – 15° on teile täiuslikud tooted. Ja need toimivad lihtsalt nagu sukk ja saabas koos kardinatega, mis paigaldatakse diskreetselt põhiosa konstruktsiooni.

Alt avatav katuseaken

Kui põlvseina kõrgus on 130 – 150 cm, on soovitatav kasutada alt avatavat katuseakent. Sellise katuseakna valimisel saate seda hõlpsalt avada ja sulgeda all asuva käepideme abi. Rulookardinaid ja aknakatteid saab juhtida kaugjuhtimispuldi abil.

Mis on tuulutus- klapp?

Päevavalgus on hädavajalik, samuti värske õhk. Üks VELUX katuseakende ainulaadseid omadusi on tuulutusklapp. See võimaldab teil värsket õhku sisse lasta isegi siis, kui te pole kodus ja aken on suletud.

Ajatu välimus

Kui otsite oma vannitoa ja köögi jaoks ajatut välimust, siis ribakardinad annavad täieliku kontrolli päikesevalguse üle, nii selle vähendamiseks kui selle suuna muutmiseks. Need on valmistatud niiskuskindlatest alumiiniumribadest ning nende kujundus on ainulaadne, kõrvaldades näotud rippuvad nöörid. Siseneva valguse reguleerimiseks ja privaatsuse suurendamiseks tuleb ribasid lihtsalt mis tahes suunas kallutada. Need on saadaval kuues erinevas […]

XK9T-NPKT-ZYNZ

WDX7-H9KY-MS6U

UUW7-QHDU-TETH

UNSX-QQU6-P6FL

TZOU-SDT9-ZEV9

SVOA-PUOP-XFTT

QRR7-MPHM-WTTX

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

NTWE-FWYW-W7TT

NS7D-2PQR-W6X7

E2YW-4DOK-NMQL